14 okropnych bohaterów seriali, którzy powinni zniknąć po jednym odcinku

-

14 okropnych bohaterów seriali, którzy powinni zniknąć po jednym odcinku

Niektórzy serialowi bohaterowie mają to do siebie, że wraz z kolejnymi sezonami stają nam się wyjątkowo bliscy – do tego stopnia, że ostatnie odcinki wywołują w nas niemalże smutek i tęsknotę. Są jednak i takie postacie, których z jakiegoś powodu po prostu nie możemy znieść i najchętniej kompletnie pozbylibyśmy się ich z pola naszego widzenia.

Grupa internautów została zapytana o to, które serialowe postaci były ich najmniej ulubionymi. Ich odpowiedzi są nieco zaskakujące… i szczerze powiedziawszy, dają do myślenia!

1. Derek Shepherd z serialu „Chirurdzy”

„W pierwszych kilku sezonach był całkiem słodki, a jego związek z Mer był moim ulubionym. Po ponownym obejrzeniu serialu stwierdzam jednak, że jego stosunek do niej był bardzo problematyczny i na granicy przemocy werbalnej. Nigdy jej nie słuchał, a gdy tylko popełniła jakiś błąd, przestawał się do niej odzywać dosłownie na kilka tygodni! Doskonałym przykładem była sytuacja, gdy próbowali adoptować Zolę i bardzo się pokłócili – przez jego nerwy wówczas prawie nie doszło do adopcji!”.
Reklama

2. Kelly Kapoor z serialu „Biuro”

„Kelly nie wniosła do serialu nic szczególnego. Była niezwykle irytująca i wręcz bezużyteczna”.
 

3. Robin Scherbatsky z serialu „Jak poznałem waszą matkę”

„Była bardzo irytująca i samolubna. Ciągle powtarzała, że jest chłopczycą, podczas gdy tak naprawdę nigdy nie miała żadnych cech chłopczycy, a wręcz przeciwnie – uwielbiała wszystko, co dziewczęce.”
 

4. Serena van der Woodsen z serialu „Plotkara”

„Była dosłownie najgorsza i bardzo skupiona na sobie. Zawsze wywoływała dramaty i NIGDY nie brała odpowiedzialności za swoje czyny. Ten serial byłby zdecydowanie lepszy, gdyby ją uśmiercono albo gdyby sama z niego odeszła.”
Reklama

5. Will Schuester z „Glee”

„Na początku chciał po prostu mieć rodzinę i uczyć w klubie muzycznym, jednak w miarę trwania serialu wprowadzał ostrą konkurencję i stawał się coraz bardziej skupiony na sobie. Zawiesił nawet jedną z uczennic, ponieważ nie czuła się komfortowo, nosząc na scenie bikini. Przecież to nawet nie był konkurs! Schuester stał się przerażającym i zapatrzonym w siebie człowiekiem.”
 

6. Hannah Horvath z serialu „Dziewczyny”

„Szczerze mówiąc, nie wiem, dlaczego oglądałam ten serial (pewnie nic innego nie leciało w telewizji), ale Hannah była przeraźliwie męcząca. Była roszczeniowa, samolubna i powodowała chaos i spustoszenie w życiu każdego człowieka, z którym się zetknęła. Nie miała dosłownie żadnych cech, które mogłyby odkupić jej winy.”
Reklama

7. Rory Gilmore z serialu „Kochane kłopoty”

„Nienawidzę Rory. Jako nastolatka była w porządku – mądra, ale nieporadna, taka jak zwykle powinny być nastolatki. Na studiach jednak stała się po prostu niedojrzałym bachorem. Jej wybryki były zupełnie nierealistyczne, a ona sama zachowywała się tak, jakby była lepsza od wszystkich. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy tak bardzo się w niej kochali, tym bardziej, że prawie wszystkie inne postacie z „Kochanych kłopotów” były zdecydowanie bardziej urocze.”
 

8. Lucas Scott z serialu „Pogoda na miłość”

„Może to dosyć niepopularna opinia, ale Lucas Scott był po prostu nieznośny. Moim zdaniem po odejściu jego i Peyton serial znacznie się poprawił.”
Reklama

9. Vanessa Abrams z serialu „Plotkara”

„Nie wniosła zbyt wiele do fabuły serialu „Plotkara”. Najbardziej zapadła mi w pamięć, gdy miała trójkąt z Danem i jego ówczesną dziewczyną-aktorką… i nawet w tym wątku była po prostu okropna.”
 

10. Shirley Bennett z serialu „Wspólnota”

„Uwielbiam Yvette Nicole Brown i naprawdę nie chciałam, żeby Shirley zniknęła z serialu, ale jej postać jest po prostu okrutna, manipulująca i wredna. Myśli, że jeśli będzie mówić słodkim wysokim głosikiem, to wszystko ujdzie jej na sucho, ale ona cały czas wszystkich osądza i wpędza w poczucie winy.”
 

11. Piper Chapman z serialu „Orange Is the New Black”

„Wiem, że była główną bohaterką, ale po prostu nie mogłem jej znieść! Oszukiwanie, odgrywanie ofiary, ciągłe skupianie się na sobie. W serialu było kilka innych, znacznie ciekawszych postaci, które z powodzeniem poprowadziłyby ten serial zamiast niej.”
Reklama

12. Callie Adams Foster z serialu „The Fosters”

„Callie w tym serialu rujnowała po prostu WSZYSTKO. Podejmowała najgłupsze decyzje i kompletnie nie liczyła się z ich skutkami. Chyba nigdy niczego dobrze nie przemyślała”.
 

13. Emily Fields z serialu „Słodkie kłamstewka”

„Moim zdaniem zawsze była bardzo głupia i irytująca… po prostu najgorsza!”.
 

14. Rachel Berry z „Glee”

„Była jędzowata, nadęta i zawsze chciała skupiać na sobie uwagę wszystkich. Lepiej by było, gdyby serial skoncentrował się na kimś takim jak Mercedes lub Santana – prawdziwie dobrych postaciach!”.
 
Które serialowe postacie według Was niepotrzebnie pojawiły się w obsadzie Waszych ulubionych produkcji? Dajcie znać w komentarzach!
 
Źródło:buzzfeed.com

 

Udostępnij

Ostatnie posty