15 momentów z serialu „Przyjaciele”, w których Rachel bezlitośnie wyśmiała Rossa

-

15 momentów z serialu „Przyjaciele”, w których Rachel bezlitośnie wyśmiała Rossa

Serial „Przyjaciele” dzięki swojej wciągającej fabule, niepowtarzalnemu poczuciu humoru i zaskakującym zwrotom akcji zyskał wielu fanów na całym świecie i po dziś dzień dzierży miano jednej z najbardziej kultowych produkcji wszech czasów. Jedna z naszych ulubionych par, Rachel i Ross, przez wszystkie sezony miała swoje wzloty i upadki, ale nawet po latach nie przestaje nas bawić fakt, że w tej relacji samcem alfa zdecydowanie była kobieta.

Zerknijcie na nasz subiektywny przegląd scen, w których Rachel błyskawicznie sprowadziła Rossa do parteru za pomocą swoich zabawnych reakcji i ciętych ripost.

Reklama

1. Kiedy Rachel po królewsku zgasiła Rossa za jego zachowanie w sypialni po tym, jak dowiedziała się, że nie przeczytał jej 18-stronicowego listu.

 

2. Kiedy siostra Rachel, Amy, obraziła się za porównanie jego doktoratu z wiedzą doktorów medycyny, a Rachel całkowicie stanęła po jej stronie.

 

3. Kiedy Ross upierał się, że jego umiejętności flirtowania skutecznie działały na Rachel w liceum, a ona w odwecie dała mu do zrozumienia, jak bardzo były nieskuteczne.

Reklama

4. Kiedy Rachel zwróciła uwagę na jego seksistowskie zachowanie po tym, jak dziewczyny przegrały z chłopakami w pokera.

 

5. Kiedy Ross powiedział jej, że skurcze Braxtona-Hicksa w ciąży to nic wielkiego, a ona natychmiast mu przerwała.

Reklama

6. Kiedy Rachel skonfrontowała się z Rossem na oczach całej klasy po tym, jak dowiedziała się, że skłamał w sprawie unieważnienia ich małżeństwa.

 

7. Kiedy w kawiarni Central Perk wyśmiewała się z niego, że wybiela zęby na randkę.

 

8. Kiedy Rachel rodziła Emmę i gdy tylko dotarli do szpitala, wyzywała Rossa za jego niedorzeczne priorytety.

Reklama

9. Kiedy Ross traktował Rachel z wyższością podczas meczu futbolowego w Święto Dziękczynienia, więc dała mu do zrozumienia, że ma go dosyć.

 

10. Kiedy po tym, jak Ross przeprowadził z Chandlerem rozmowę „à la starszy brat”, Rachel i dziewczyny przestały traktować go poważnie.

 

11. Kiedy Ross próbował zagadać do Rachel podczas ważnego wykładu o modzie, a ona błyskawicznie sprowadziła go do parteru.

Reklama

12. Kiedy Rachel zabrała Emmę do pediatry z dzieciństwa Rossa i Moniki i nie mogła się doczekać, żeby zdemaskować Rossa, dowiedziawszy się, że ten nadal do niego chodzi jako dorosły.

 

13. Kiedy Rachel i Ross robili burzę mózgów na temat imion dla dzieci w Central Perk, a ona nie do końca zgadzała się z jego pomysłami.

Reklama

14. Kiedy Rachel odebrała Rossowi telefon i rozłączyła się z jego dziewczyną, Julie, ponieważ była w nim skrycie zakochana.

 

15. Kiedy Rachel połączyła siły z Phoebe w ich mieszkaniu i nauczyła Rossa co nieco o samoobronie.

Czy Wy również uwielbialiście związek Rachel i Rossa? Która postać z „Przyjaciół” była Waszą ulubioną? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Udostępnij