17 uroczych zwierzaków, które udowadniają, że mają w sobie mnóstwo miłości

-

17 uroczych zwierzaków, które udowadniają, że mają w sobie mnóstwo miłości

Zwierzęta często mają te same emocje co ludzie – od empatii i miłości po nienawiść i strach – ale doświadczają ich w znacznie inny sposób niż my. Nigdy bowiem nie porzucają tych, którzy potrzebują pomocy, i okazują empatię nieznajomym. Kiedyś zdarzyło się, że starsza kobieta zgubiła się, a słonie przykryły ją gałęziami, aby ochronić ją przed hienami, i zostały z nią aż do momentu odnalezienia.
Jesteśmy całkowicie przekonani, że zwierzęta są w stanie poświęcić się dla tych, których kochają. Oto tylko kilka przykładów miłości, której nam, ludziom, czasami nieco brakuje.

1. Kelsey, suczka rasy golden retriever, uratowała życie swojemu marznącemu właścicielowi, który złamał kark podczas upadku. Bob poślizgnął się na lodzie i złamał kark. Pies ochronił go przed odmrożeniami, siedząc blisko niego.

© oh_yeah69nice / Reddit
Reklama

2. Ta samica papugi straciła pióra, ale jeden z samców i tak zakochał się w tym ptaku o nieco sępim wyglądzie. Chroni ją, karmi i bawi się z nią.

© Shannon Castilloniae / birb (O v O”) / Facebook

3. „Mój pies jest niezwykle czuły wobec mojej siostry, odkąd zaszła w ciążę.”

© ritty84 / Reddit

4. „Kiedyś uratowałem płaczącego na zewnątrz kociaka, a mój kot go przytulił”.

© zozozkittykat / Reddit
Reklama

5. „Mój 3-latek jest chory na grypę i jedyne, czego chce, to pies. Śpi tak już od kilku godzin. Hammer to jego najlepszy przyjaciel.”

© Underrated_buzzard / Reddit

6. „Kąpałam małego kota, a on strasznie krzyczał. Starszy kot, który nie znosi wody, wskoczył wtedy do niej i próbował go wyciągnąć. A mówią, że zwierzęta nie potrafią kochać…”.

© StasyWeasley / Pikabu
Reklama

7. W ten sposób rodzi się długotrwała przyjaźń.

© NevermoreTheRaven / Imgur

8. „To są Daisy i Luna. Daisy nie lubi przejażdżek samochodem, więc Luna pociesza ją, aż obie zasną. To naprawdę wzruszające.”

© dog_rates / Twitter

9. „Uważa, że jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, i wszędzie za mną podąża.”

© DaddyMagumbo /Reddit
Reklama

10. „Udało mi się wreszcie zrobić zdjęcie mojego 12-letniego kota liżącego mojego 11-letniego psa, co zawsze wprawia psa w zakłopotanie i wówczas powoli odsuwa się, jakby jednocześnie nie chciał urazić kota…”.

© LetsGoAlreadaayy / Reddit

11. Miłość matki.

© datassthicc / reddit

12. Od czasu do czasu każdy potrzebuje mocnego uścisku!

© mttdrt / Reddit
Reklama

13. Ten kot idzie za swoim właścicielem na siłownię, a następnie siedzi w recepcji, czekając, aż jego właściciel skończy trening, aby odprowadzić go do domu.

© GallowBoob / Reddit

14. „Mój kot trzyma mnie za rękę i siedzi ze mną, gdy czuję się zdołowany.”

© Percussionoid91 / Reddit
Reklama

15. „Przyłapani na przytulaniu!”.

© IdleChris / Reddit

16. Ten pelikan zaprzyjaźnił się z bezdomnym psem, który często tam spacerował. Po tym, jak pies znalazł nowego właściciela, ptak wciąż kontynuował odwiedzanie swojego starego przyjaciela.

© MortimerBrwstr / Twitter

17. Rolnicy znaleźli 6 małych wilczków i chcieli zabić je wszystkie, ale mężczyzna przekonał ich, żeby sprzedali mu jednego z nich. Teraz wilk ma 2,5 roku i niewiele różni się od innych psów, a nawet się z nimi przyjaźni.


W jaki sposób Wasze zwierzęta domowe okazują uczucia? Opowiedzcie nam o tym w komentarzach!
Źródło: brightside.com

Udostępnij

Ostatnie posty