Ponad 20 aktorów, którzy stanowczo odmawiają kręcenia wspólnych scen

-

Ponad 20 aktorów, którzy stanowczo odmawiają kręcenia wspólnych scen

Bez względu na to, jak wielki bywa talent aktorów, wciąż posiadają oni naturalne ludzkie cechy – mają swoje preferencje, a czasami zdarzają im się też pretensje i nieporozumienia z innymi ludźmi. Są także sytuacje, w których po prostu od początku nie dogadują się ze swoimi ekranowymi partnerami, a niekiedy kończy się to nawet nieprzyjemnymi kłótniami.
Przyjrzeliśmy się gwiazdom, które nie nadają na tych samych falach, a w efekcie nie chcą dzielić ze sobą czasu ekranowego. Przygotujcie się – może być gorąco!

1. Dwayne Johnson i Vin Diesel

© Fast Five / Universal Pictures
Dwayne „The Rock” Johnson i Vin Diesel na pierwszy rzut oka mają ze sobą wiele wspólnego – łatwo jest więc założyć, że aktorzy są najlepszymi przyjaciółmi. To jednak zupełnie nieprawdziwe stwierdzenie – oni w ogóle się ze sobą nie dogadują! Niechęć ta wynikła z komentarza, który Johnson zamieścił na swoim Instagramie w 2016 roku podczas kręcenia „Szybkich i Wściekłych” – stwierdził, że jego koleżanki z planu są przezabawne, ale nie może tego samego powiedzieć o swoich męskich partnerach. Od tamtej pory rzadko występowali razem w jakichkolwiek scenach, zaś w wywiadzie dla Rolling Stone „The Rock” potwierdził ich chłodne relacje, przypisując to „odmiennemu podejściu do aktorstwa”.
Reklama

2. Lena Headey i Jerome Flynn

© Game of Thrones / HBO
W „Grze o tron” nigdy nie zobaczysz Cersei Lannister i Bronna razem w jednej scenie. Dzieje się tak dlatego, że jeszcze w 2002 roku Headey i Flynn byli parą. Najwyraźniej ich historia miłosna nie miała happy endu…
Reklama

3. Julia Roberts i Nick Nolte

© I Love Trouble / Touchstone Pictures
Julia Roberts i Nick Nolte podczas kręcenia „Kocham kłopoty” od początku nie mieli ze sobą dobrych relacji – gwiazdy po prostu nie mogły się znieść, co ostatecznie doprowadziło do ich oziębłej relacji. Wciąż działali sobie nawzajem na nerwy (a przy tym całemu sztabowi produkcyjnemu), a po zakończeniu zdjęć w różnych wywiadach wypowiadali pod swoim adresem niezbyt miłe słowa i przysięgali, że już nigdy nie będą dzielić czasu ekranowego. Czy nazwa filmu okazała się być prorocza?
Reklama

4. Bill Murray i Lucy Liu

© Charlie’s Angels / Columbia Pictures
Mówi się, że podczas kręcenia „Aniołków Charliego” Bill Murray nieostrożnie skrytykował talent aktorski Lucy Liu, co doprowadziło do kłótni i zepsucia ich relacji. W sequelu „Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość” Murray został zastąpiony przez Berniego Maca.
Reklama

5. Alyssa Milano i Shannen Doherty

© Charmed / Paramount Television
Podczas gdy powód kłótni między Alyssą Milano i Shannen Doherty pozostaje nieznany, rezultat był raczej łatwy do przewidzenia. Ich nieporozumienia zaczęły się na planie serialu „Czarodziejki” w latach 90-tych, kiedy napięcie między nimi stało się tak intensywne, że Doherty zdecydowała się opuścić serial po trzecim sezonie. Dobrą wiadomością jest fakt, że od tamtej pory już zdążyły się pogodzić – nadal jednak nie chcą niczego razem nakręcić.
Reklama

6. Alec Baldwin i Shia LaBeouf

© Richard Harbus / MEGA/Mega Agency/East News © Anthony Behar/Sipa USA/East News
Ta sytuacja nie dotyczy filmu, ale broadwayowskiej sztuki „Orphans”: Alec Baldwin został zaatakowany przez Shię LaBeoufa za to, że nie zapamiętał swojego tekstu. „Jeśli nie powiesz swoich kwestii”, powiedział LaBeouf, „będę po prostu powtarzał swoje”. Po tym incydencie Baldwin poprosił produkcję, aby pozwoliła mu odejść z pracy – ta jednak zamiast tego zdecydowała się zwolnić LaBeoufa. Jest mało prawdopodobne, że jeszcze kiedykolwiek zobaczymy tych dwóch aktorów razem – ani w filmie, ani w sztuce na Broadwayu.
Reklama

7. Sylvester Stallone i Richard Gere

© VALERY HACHE/AFP/East News © Sly Stallone / Instagram
Waśń między Richardem Gerem i Sylvestrem Stallonem rozpoczęła się na planie filmu „Książęta z Flatbush”. Powód ich wzajemnej pogardy jest nieznany – tak po prostu się stało. Doszło nawet do bójki na pięści, w wyniku której Gere został zastąpiony innym aktorem. Od tamtej pory nie wystąpili razem w żadnej scenie.
Reklama

8. Julianna Margulies i Archie Panjabi

© Shooting Star/Sipa USA/East News © Charles Sykes/Invision/AP/East News
Plotki o chłodnych relacjach aktorek krążyły już od dłuższego czasu, aż do 2015 roku, kiedy to Panjabi oświadczyła, że odchodzi z serialu „Żona idealna”. W ciągu ostatnich 3 lat kręcenia serialu aktorki nie miały ze sobą żadnej wspólnej sceny, a Panjabi przyznała również, że ostatnia scena, w której miała zagrać z Margulies, była nakręcona osobno – w postprodukcji użyto green-screenu, aby połączyć ich występy.
Reklama

9. George Clooney i Russell Crowe

© Invision/Invision/East News © ANGELA WEISS/AFP/East News
Napięcie między Georgem Clooneyem i Russelem Crowem zostało ujawnione w grudniu 2013 roku, kiedy to Clooney oświadczył w wywiadzie dla Esquire, że Crowe musi go przeprosić. „On [Crowe] wybrał walkę ze mną. Zaczął ją bez żadnego powodu, mówiąc, że George Clooney, Harrison Ford i Robert De Niro są sprzedawczykami”. Crowe następnie wyciągnął rękę na zgodę i wysłał Clooneyowi płytę ze swoją muzyką i własną poezją z dopiskiem: „To wszystko było źle zacytowane”. Mimo to wciąż nie widzieliśmy tych dwóch aktorów w jednej scenie razem.
Reklama

10. James Franco i Tyrese Gibson

© Annapolis / Touchstone Pictures
Kłótnia między Jamesem Franco a Tyrese Gibsonem rozpoczęła się na planie filmu „Annapolis”. Po zakończeniu zdjęć Gibson zadeklarował, że nie zamierza już nigdy więcej występować z byłym ekranowym partnerem. Stało się tak, ponieważ Franco był na planie zbyt agresywny i podczas scen bokserskich uderzał Tyrese prawdziwymi ciosami.
Reklama

11. Wesley Snipes i Ryan Reynolds

© Blade: Trinity / Marvel Enterprises
Tym razem to Ryan Reynolds stwierdził, że nie zamierza dłużej współpracować z Wesleyem Snipesem. Ta stanowcza deklaracja padła podczas kręcenia filmu „Blade: Mroczna Trójca”. Według ekipy filmowej Snipes podczas zdjęć ciągle odpoczywał i wówczas Reynolds musiał pracować głównie ze swoim kaskaderem. Snipes natomiast nigdy nie zaprzeczył tym zarzutom.
Czy myślisz, że te zwaśnione gwiazdy jeszcze kiedykolwiek będą ze sobą współpracować? Podziel się swoją opinią w komentarzach!
Źródło: brightside.com

Udostępnij