23 głównych bohaterów seriali, którzy zostali usunięci z fabuły

-

23 głównych bohaterów seriali, którzy zostali usunięci z fabuły

Choć z każdym sezonem niektórzy serialowi bohaterowie stają się nam bliscy jak prawdziwi przyjaciele, czasem przychodzi taki moment, że trzeba się z nimi pożegnać. Zmiany te wielokrotnie są istnym ciosem w serce widzów i wywołują niemałe emocje.

Dziś skupiamy się na 23 postaciach, które z czasem przestały pojawiać się w nowych odcinkach naszych ulubionych seriali… i okazało się, że nie był to najlepszy pomysł scenarzystów.

1. Ruby w „Dawno, dawno temu”

Ruby 'Red’ koniecznie powinna zostać wymieniona w tym zestawieniu. Była niezłym „kozakiem” i bardzo kochaliśmy tę postać, a to, że była wilkołakiem, miało ogromny potencjał na wspaniałe historie! Ruby zasługuje na więcej niż bycie tak niedocenianą postacią. To dzięki niej zaczęliśmy oglądać ten serial!
Reklama

2. Cristina w serialu „Chirurdzy”

Shonda Rhimes po emisji 10. sezonu sama powiedziała, że Cristina i Meredith to największa historia miłosna tego serialu. Ellen Pompeo była rozczarowana tym, że fani i krytycy mówili, że serial nie może trwać bez Patricka Dempseya, ale nie było takich głosów na temat odejścia Sandry Oh. Podczas gdy w 11. sezonie była różnica w okresach przed i po śmierci Dereka, największy rozdźwięk między „starym” a „nowym” serialem nastąpił jednak przed i po odejściu Cristiny.
 

3. Eric w serialu „Różowe lata 70-te”

8. sezon serialu był w gruncie rzeczy dziką podróżą po świecie narkotyków, a nie sezonem z prawdziwego zdarzenia. Wiemy, że Topher Grace odszedł z serialu, więc wysłano jego postać do Afryki, ale Randy (zastępujący Erica) nie mógł się równać z Erikiem pod względem komizmu i ilości zwrotów akcji. Po 7. sezonie fabuła właściwie rozpadła się, bo to Eric był jej sercem. Według nas nie powinno się kontynuować serialu, gdy odchodzi osoba, która od zawsze jest w centrum uwagi.
Reklama

4. Fiona w „Shameless – Niepokorni”

W ostatnich kilku sezonach trudno się na nią patrzyło, a jej decyzje bardzo nas irytowały. Mimo to, to właśnie ona była fundamentem całej rodziny, i choć sezon 10 bardzo nam się podobał, dało się odczuć, że czegoś w nim brakuje. I nawet nie wspomnieli o niej na ślubie Iana i Mickeya!
 

5. Michael w serialu „Jane The Virgin”

To bez sensu, że jego postać powróciła znikąd jako 'inna osoba’, a oni przywrócili go tylko po to, żeby znów się go pozbyć. Z pewnością nie oddali mu sprawiedliwości.
Reklama

6. Lucas i Peyton w serialu „Pogoda na miłość”

Co prawda nie wszyscy lubią Lucasa i Peyton, bo czasami bywają irytujący, ale bez nich ten serial po prostu nie był taki sam. Lucas był dosłownie główną postacią, wokół której koncentrował się serial, więc bez niego to już nie było to samo. Sezony 7.-9. były po prostu złe… i zdania nie zmienimy.
 

7. Troy w „Community”

Był nie tylko fantastyczną postacią, ale serial naprawdę wiele stracił, gdy nie mogliśmy już śledzić przyjaźni Troya i Abeda. Był on jedną z niewielu postaci, które wchodziły w interakcje z każdym członkiem grupy badawczej, a jego przyjaźń z Abedem była naszą ulubioną rzeczą w całym serialu.
 

8. Elena w „Pamiętnikach wampirów”

Elena może nie była najlepszą postacią, ale odejście Niny z serialu było okropne. Oglądalność spadła, a serialowi ewidentnie czegoś brakowało. Podoba nam się, że bardziej rozwinięto relacje między braćmi, ale poza tym serial przez ostatnie dwa sezony był po prostu słaby.
Reklama

9. Dave w „Kochanych kłopotach”

To stosunkowo niewielka postać, ale jesteśmy przekonani, że serial byłby lepszy, gdyby Adam Brody pozostał w serialu. Zack i Lane byli okropną parą – dziewczyna straciła w tym związku praktycznie cała swoją niezależność. Mamy wrażenie, że gdyby Dave pozostał w serialu, zachęciłby ją do złożenia podania o przyjęcie na studia muzyczne (i dałby jej wsparcie, by mogła przeciwstawić się matce), zamiast kupować małe mieszkanie z beznadziejnymi kolegami z zespołu.
 

10. Cuddy w serialu „Doktor House”

Ostatni sezon „Doktora House’a” bez Cuddy nie był już tak dobry. Ich sprzeczki i sposób, w jaki zawsze wplątywali Wilsona w swoje spory, były centralną częścią serialu. Bez tych wątków wszystko wydawało się słabsze!
 

11. Gina w serialu „Brooklyn 9-9”

Odkąd odeszła, serial jest do bani. Nie jesteśmy pewni, czy to z powodu jej odejścia, czy może zmiany w produkcji, ale najnowszy sezon „Brooklyn 9-9” był istną katastrofą.
Reklama

12. Glenn w serialu „Żywe trupy”

Powiemy krótko: kiedy zabili Glenna w „Żywych trupach”, tego dnia serial stracił cały swój urok… Jesteśmy na nie.

13. Carmen w serialu „Słowo na L”

Tak bardzo zmieniła Shane’a, że aż miło było patrzeć na ich związek i całą rodzinę Carmen. Wiemy, że kontrakt Sary Shahi wygasł i dlatego odeszła z serialu, ale to był taki moment rozwoju Shane’a, który miał wielki potencjał. Niestety nie pociągnięto go dalej, co źle wpłynęło na cały serial.
 

14. Lexa w serialu „The 100”

Nie mieliśmy nawet ochoty dalej oglądać tego serialu po tym, jak uśmiercili ją w tak okropny sposób. Nadała ona Clarke’owi wiele głębi i osobowości, ale po odejściu Lexy wszystko się rozsypało.
 

15. Andy we „Współczesnej rodzinie”

Po odejściu Andy’ego po prostu przestaliśmy oglądać serial, bowiem wówczas w zasadzie cofnięto się do sezonu 1. i przestało być zabawnie. Całkowicie zaprzepaścili rozwój Haley – nie przez to, że została mamą, ale przez to, że zakończyła się jej relacja z Dylanem.
Reklama

16. Pierwotni w „Pamiętnikach wampirów”

Po odejściu Pierwotnych serial zaczął tracić na atrakcyjności. Klaus był wyrazistą i zabawną postacią, a Rebekah była najlepszą przyjaciółką, o której nie wiedzieliśmy, że jest nam potrzebna. Może i robili złe rzeczy (przecież wszyscy w tym serialu je robili!), ale i tak ich pokochaliśmy i tęskniliśmy za nimi.
 

17. Abbie w serialu „Jeździec bez głowy”

Kiedy scenarzyści przestali skupiać się na Abbie, serial stał się męczący i po prostu głupi. Gdy zaś ją uśmiercili, całkowicie stracił na jakości.
 

18. Charlie w serialu „Dwóch i pół”

Wiemy, że Charlie Sheen w prawdziwym życiu dokonał autodestrukcji i to miało swoje konsekwencje, ale wyrzucenie go z „Dwóch i pół” w zasadzie zabiło ten serial (przynajmniej dla nas). Stworzono jeszcze cztery sezony z Ashtonem Kutcherem, ale to już nie było to samo – produkcja stała się niemal parodią samej siebie. Sheen w pierwszych sezonach był po prostu doskonały.
Reklama

19. Reyna w „Nashville”

Reyna James w „Nashville” bardzo ucierpiała, a serial w zasadzie nigdy się z tego nie podniósł. Według nas pomogłoby uśmiercenie Scarlett.
 

20. Dr Melendez w serialu „The Good Doctor”

Jednym z najgorszych serialowych odejść jest z pewnością strata dr Melendeza z serialu „The Good Doctor”. Bez niego nawet nie mamy zamiaru oglądać kolejnych sezonów.
Reklama

21. Rick w serialu „Żywe trupy”

Jego odejście sprawiło, że zupełnie straciliśmy ochotę na dalsze śledzenie losów reszty bohaterów.
 

22. Crowley w serialu „Nie z tego świata”

Uwielbialiśmy jego cwaniactwo! Niewątpliwie dodawał serialowi humoru i po prostu nam go brakuje.
 

23. Lexie i Mark w serialu „Chirurdzy”

Usunięcie z fabuły Lexie i Marka było dla nas ciężkim przeżyciem. Z mediów społecznościowych dowiedzieliśmy się już wcześniej, że Derek umrze, nie wiedzieliśmy tylko jak, ale byliśmy gotowi, że tak się stanie, więc nie było to wówczas aż tak wielkim problemem. Ale Lexie i Mark… Cóż, nadal nie możemy się z tym pogodzić.
Czy macie swoich ulubionych bohaterów serialu, którzy według Was zbyt wcześnie zniknęli z fabuły? Dajcie znać w komentarzach!
Źródło:buzzfeed.com

Udostępnij

Ostatnie posty