24 ludzi, którzy nie zdawali sobie sprawy ze swojej atrakcyjności, dopóki nie popracowali nad sobą

-

24 ludzi, którzy nie zdawali sobie sprawy ze swojej atrakcyjności, dopóki nie popracowali nad sobą

Nie każdy potrafi zaakceptować siebie w pełni i z pełnym przekonaniem powiedzieć sobie: „Kocham siebie takim, jakim jestem, i nie obchodzą mnie opinie innych ludzi!”. Chociaż zwykle mówi się, że zewnętrzne piękno nie jest najważniejsze, mnóstwo ludzi wpada w depresję, gdy nie podoba im się to, co widzą w lustrze. Bohaterowie naszego dzisiejszego artykułu byli właśnie w takiej sytuacji… i bez wątpienia nie zamierzają być w niej ponownie.
Musimy przyznać, że zaprezentowane poniżej metamorfozy mocno nas zszokowały – aż trudno uwierzyć, że na każdej parze zdjęć jest ta sama osoba!
Reklama

1.

© thackerslacker/imgur
„Dojście do formy zajęło mi 2 lata i 3 miesiące. Brzmi jak dużo czasu, ale było warto.”

2.

© worthwords/imgur
„Straciłem 45 kg i czuję się świetnie.”
Reklama

3.

© Khodg/reddit
„Różnica między tymi zdjęciami to 4 lata. Szczerze mówiąc, wcześniej byłam wręcz przyzwyczajona do tego, że nie podoba mi się to, jak wyglądam.”

4.

© Vadim Sokov/thequestion
„Po rozwodzie moich rodziców przez długi czas mieszkałem z babcią. Byłem dosłownie otoczony przez kobiety i to nie do końca mi służyło. Byłem też gruby, a w szkole mnie zastraszano. Wyprowadziłem się z domu i poszedłem na studia. Bałem się, że znowu będę gnębiony, więc starałem się poznawać wielu ludzi i nieco rozwinąć moje życie towarzyskie. W ten sposób zdobyłem prawdziwych przyjaciół, którzy pomogli mi rozpocząć bardziej aktywny tryb życia. Dzięki temu udało mi się schudnąć. Teraz potrafię się porozumieć właściwie z każdym!”.
Reklama

5.

© Chelsea_of_the_seas/imgur
„Miałam depresję z powodu mojego wyglądu. Nie chciało mi się nawet żyć, ale mimo to stwierdziłam, że jestem w stanie wszystko zmienić, więc zaczęłam się odchudzać. Teraz biegam prawie cały czas, gdziekolwiek jestem, co naprawdę denerwuje mojego chłopaka. Czuję się świetnie i cieszę się życiem!”.

6.

© MavrickOcean/reddit
„To ja, gdy miałem 19 i 21 lat”.
Reklama

7.

© Kycb/imgur
„Kiedyś ważyłam mniej niż 30 kg, teraz ważę 40 i ciągle pracuję nad swoim ciałem. Wiele razy podczas pobytu w szpitalu próbowałam przywrócić normalną wagę, ale ta za każdym razem wracała do początku. Wtedy postanowiłam, że naprawdę chcę wyzdrowieć, i sama zaczęłam pracować nad swoim zdrowiem. Przybrałam na wadze i miałam mnóstwo energii cały dzień. W końcu jestem w stanie żyć na własną rękę i wreszcie stałam się „prawdziwą” dorosłą osobą!”.

8.

© Apolecia/imgur
„Mam wrażenie, że kiedyś moim problemem nie była waga, ale dobór odpowiedniej fryzury.”

9.

© misscomputed/reddit
„Tak wiele zmieniło się przez 3 lata! Wcześniej nie wychodziłam zbyt często z domu – byłam bardzo nieśmiała. Na szczęście żyjemy w czasach, w których zmiana wyglądu jest bardzo łatwa.”
Reklama

10.

© Joshancy/imgur
„3 lata między tymi zdjęciami. Niektórzy nie wierzą, że to ja.”

11.

© Denis Vladimirovich/thequestion
„Moja zmiana zaczęła się od książek – czytałem bardzo dużo i w ten sposób zacząłem się zmieniać psychicznie i emocjonalnie. Co do mojego wyglądu – bardzo wcześnie zacząłem tracić włosy. Dla większości mężczyzn jest to poważny powód do zmartwień, jednak po roku służby wojskowej tak przyzwyczaiłem się do bycia łysym, że po powrocie do domu zacząłem golić głowę i zapuszczać brodę. W ten sposób znalazłem swój styl”.

12.

© -dicky/reddit
„Tylko 4 lata różnicy, a jaka zmiana (na zdjęciu jestem po prawej stronie)”.
Reklama

13.

© unknown author/imgur.
„Wprawdzie nie zrobiłem nic szczególnego, ale przynajmniej nie jestem już brzydki”.

14.

© pagirl023/imgur
„Muszę przyznać, że sama bardzo, bardzo długo nie mogłam schudnąć. Pomógł mi dopiero lekarz.”

15.

© MorrisseysUnderbite/reddit
„15 miesięcy później w końcu mam kości policzkowe! Teraz robię wszystko, aby utrzymać swoją wagę.”
Reklama

16.

© MikeN300/reddit
„Przywróciłem to, co zostało zniszczone przez 20 lata jedzenia z McDonald’s i picia coli”.

17.

© mrnanovideos1/reddit
„Różnica między tymi zdjęciami to tylko 4 lata. Byłem kujonem, a teraz jestem macho.”

18.

© nitexstryke/imgur
„Straciłem 40 kg i wciąż pracuję nad swoim ciałem.”
Reklama

19.

© Ivan Sitkov/thequestion
„Kiedy w końcu postanowiłem zacząć się odchudzać, ważyłem 150 kg. Pierwszego dnia przestałem jeść chleb i cukier, a także poszedłem na siłownię. Przestałem też pić alkohol na 3 miesiące (niestety później od czasu do czasu nadal piłem). Na zdjęciu po prawej stronie moja waga to 100 kg – trzymam się tej granicy i jestem bardzo zadowolony, ale teraz mam nowy cel: 80 kg. Zacząłem drogę do niego, życzcie mi powodzenia.”

20.

© eckitis/reddit
„Różnica między tymi zdjęciami to 25 miesięcy. Zawsze byłam gruba, więc postanowiłam, że w końcu schudnę.”

21.

© unknown author/imgur
„Oto mój postęp”.
Reklama

22.

© Unknown/reddit
„Różnica między tymi zdjęciami to 20 miesięcy. Schudłam, a do tego przestałam się wstydzić naturalnej struktury moich włosów.”

23.

© unknown author/imgur
„To mój chłopak w wieku 16 i 21 lat. Trudno zgadnąć, że to ta sama osoba.”

24.

© Captainjoe201/imgur
„Mam 25 lat, ćwiczę codziennie i w ten sposób straciłem 50 kg”.

Czy wśród naszych czytelników są osoby, którym udało się dużo stracić na wadze? Podzielcie się swoimi historiami w komentarzach!

Źródło: brightside.com

Udostępnij