9 dziecięcych gwiazd ekranu, które dorosły zbyt szybko

9 dziecięcych gwiazd ekranu, które dorosły zbyt szybko

Bycie gwiazdą ekranu w bardzo młodym wieku nigdy nie jest łatwe, dlatego też wielu dziecięcych aktorów dojrzewa znacznie szybciej niż ich rówieśnicy.
Prześledziliśmy losy znanych dziecięcych gwiazd, które – wydawałoby się, że w mgnieniu oka – stały się już całkowicie dorosłymi ludźmi.
Reklama

Thomas Brodie-Sangster

© Universal © BBC Films
Prawdopodobnie pamiętacie tego gościa z występu w najbardziej romantycznym świątecznym filmie „To właśnie miłość”. Jeśli nie, to na pewno skojarzycie jego rolę Jojena Reeda z „Gry o tron”. Dziś Thomas to już dojrzały mężczyzna, który osiągnął status gwiazdy i zagrał w tak kultowych filmach jak „Śmierć superbohatera” czy „John Lennon. Chłopak znikąd”, w którym wcielił się w postać Paula McCartneya.
Reklama

Hailie Scott-Mathers

© instagram © instagram
Ta urocza dziewczynka przyszła na świat w Boże Narodzenie w rodzinie światowej sławy rapera Eminema. Dziesiątki razy wspominał on o córce w swoich piosenkach – nic więc dziwnego, że zawsze myśleliśmy o Hailie jako o małej córeczce Eminema… aż do dnia, w którym opublikowała swój pierwszy post na Instagramie. Dopiero wtedy zdaliśmy sobie sprawę, że nie jest już dzieckiem.

Maddie Ziegler

© youtube © instagram
Ta dziewczynka stała się sławna po tym, jak teledysk do piosenki „Chandelier”, w którym wystąpiła w wieku zaledwie 11 lat, osiągnął ponad 1,6 miliarda wyświetleń na YouTube. Teraz ma już 19 lat i chyba nikt nie odważyłby się nazwać ją „małą gwiazdką”. Mamy jednak wrażenie, że Maddie bardzo szybko dorosła. Zbyt szybko…
Reklama

Alexa Vega

© Dimension Films © Open Road Films
Alexa Vega stała się bardzo popularna po zagraniu w filmie „Mali agenci” z 2001 roku. 2 lata później, w wieku 15 lat, została uznana za jedną z najlepiej rokujących nastoletnich gwiazd roku. Nagrała kilka ścieżek dźwiękowych do filmów, w których zagrała, wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami” i – powiedzmy to głośno – zdecydowanie zbyt szybko stała się dojrzałą kobietą.

Bindi Irwin

© depositphotos © instagram
Bindi od najmłodszych lat występowała w programach telewizyjnych ze swoim ojcem, Steve’em Irwinem, zwanym Łowcą Krokodyli. Po jego śmierci dziewczynka w wieku 8 lat wygłosiła mowę pożegnalną dla swojego ojca, w której obiecała, że będzie kontynuować jego działalność w zakresie ochrony przyrody i telewizji. Tak też czyni po dziś dzień – Bindi jest teraz aktywną działaczką na rzecz ochrony przyrody, a także aktorką, piosenkarką i tancerką.

Jaden Smith

© Columbia Pictures © depositphotos
Pierwszą rolą filmową Jadena była ta u boku jego światowej sławy ojca, Willa Smitha, w filmie „W pogoni za szczęściem” z 2006 roku. Chłopak rozpoczął również karierę rapera oraz założył własną markę odzieżowo-lifestylową. Jako prezent na 15. urodziny Jaden za zgodą rodziców wystąpił do sądu o orzeczenie o samodzielności. Młody Smith jest dobrym przykładem na to, jak szybko dzieci gwiazd mogą zmienić się w całkowicie suwerennych dorosłych.
Reklama

Ariel Winter

© 20th Television © instagram
Ariel Winter zdobyła uznanie po tym, jak zagrała uroczą nastoletnią kujonkę w serialu komediowym „Współczesna rodzina”. 13 lat po premierze pierwszego odcinka Winter nie jest już ani kujonką, ani tym bardziej nastolatką.

Emma Watson

© Warner Bros Pictures © depositphotos
Mimo że od wielu lat obserwujemy, jak Emma Watson dojrzewa wraz ze swoimi kolegami i koleżankami po fachu, wciąż nie jesteśmy gotowi przyznać, że ta pewna siebie i elegancka dama to właśnie Hermiona Granger, w której zakochaliśmy się w 2001 roku. Teraz Watson jest nie tylko światowej sławy aktorką, ale także modelką i ambasadorką dobrej woli UNICEF.

Alyson Stoner

© 20th Century Fox © eastnews


Dziewczynka rozpoczęła swoją karierę aktorską od roli w serialu „Fałszywa dwunastka”. Od tego czasu zaczęła rozwijać się jako piosenkarka, tancerka i modelka. W efekcie Alyson Stoner jest dziś wielką gwiazdą Hollywood.
Czy znacie jeszcze inne nastoletnie gwiazdy, które dziś są już dorosłymi ludźmi? Dajcie znać w komentarzach!