9 samotnych hollywoodzkich ojców, którzy doskonale wypełniają swoją rolę

-

9 samotnych hollywoodzkich ojców, którzy doskonale wypełniają swoją rolę

Bycie rodzicem to wielka radość, ale także ogromna odpowiedzialność, której nie można lekceważyć, zwłaszcza jeśli mężczyzna wychowuje swoje dzieci jako samotny tata. Może to jednak pomóc mu zbudować nierozerwalną więź ze swoimi dziećmi, a więź ta będzie z czasem jeszcze silniejsza, gdy dzieci uświadomią sobie, ile poświęcenia wymaga bycie wspaniałym ojcem.
Obserwując, jak celebryci wychowują swoje potomstwo, uważamy, że mogą oni być doskonałym odzwierciedleniem wzorowego rodzicielstwa. Oto 9 samotnych ojców, którzy swoim oddaniem tacierzyństwu skradli nasze serca.
Reklama

1. John Travolta

© johntravolta / Instagram © johntravolta / Instagram
Amerykański aktor w 2020 r. po latach choroby stracił żonę, aktorkę Kelly Preston. Para była rodzicami 21-letniej córki Elli i 11-letniego Benjamina. Travolta jest oddanym ojcem, który nigdy nie przegapia okazji, aby wyrazić miłość do swoich dzieci. Podzielił się uroczym postem z okazji Dnia Ojca, mówiąc: ”To zaszczyt być ojcem tych 2 pięknych ludzi”.

2. Liam Neeson

© David M. Benett / Getty Images Entertainment / Getty Images © CAP/SFS/Capital Pictures/East News
Hollywoodzki aktor ma 2 synów: 26-letniego Micheala i 25-letniego Daniela. Matkę swoich synów stracił w wyniku wypadku na nartach. Od tamtego czasu nie ożenił się ponownie i sam wychowywał swoich chłopców, powtarzając niezmiennie, że bycie tatą to ciągła radość. W 2020 roku Liam i jego najstarszy syn zagrali razem w filmie „Włoskie wakacje”.
Reklama

3. Jamie Foxx

© corinnefoxx / Instagram © corinnefoxx / Instagram
54-letni aktor ma 2 córki: 28-letnią Corinne i 12-letnią Annalise. Samotne ojcostwo nie było dla niego łatwe – przyznał się do popełnienia wielu błędów w trakcie wychowywania dzieci, przede wszystkim takich jak ”nieprzychodzenie na czas”. Zdradził, że po latach samotnego ojcostwa nauczył się, że najważniejszą rzeczą, jakiej potrzebują dzieci, jest po prostu obecność taty.

4. Josh Duhamel

© joshduhamel / Instagram © joshduhamel / Instagram
Amerykański aktor ma ze swoją byłą żoną, piosenkarką Fergie, jednego syna – 8-letniego Axla. Duhamel jest cały czas obecny w jego życiu i chętnie przekazuje mu swoją pasję do aktywności na świeżym powietrzu, którą sam uprawiał jako dziecko. Duhamel wyjawił, że najbardziej pomocną rodzicielską radę otrzymał od swojego ojca, który powiedział mu, aby dał dziecku swobodę odkrywania.
Reklama

5. Lenny Kravitz

© lennykravitz / Instagram © lennykravitz / Instagram
57-letni piosenkarz ze związku z Lisą Bonet ma jedną córkę, modelkę i aktorkę Zoë. Duet ojca i córki jest bardzo blisko, a ten fantastyczny tata ujawnił, że on i jego córka prowadzą bardzo otwarty dialog, mówiąc: ”Możemy rozmawiać o wszystkim i o wszystkich”.

6. Ryan Phillippe

© ryanphillippe / Instagram © ryanphillippe / Instagram
Amerykański aktor z byłą żoną, aktorką Reese Witherspoon, ma córkę Avę i syna Deacona. Para rozstała się w 2006 po 9 latach spędzonych razem. W 2011 roku Phillippe został ojcem po raz trzeci – modelka Alexis Knapp urodziła mu córeczkę. 47-latek otworzył się na temat ojcostwa, mówiąc: „To najlepsza część mojego życia. Nic innego nie jest ważne”.

7. Usher

© usher / Instagram © usher / Instagram
43-letni amerykański muzyk jest dumnym ojcem 2 chłopców, córki i noworodka. Rozwiódł się z matką swoich 2 synów w 2009 roku i wychowywał ich jako samotny ojciec. Po zostaniu tatą po raz pierwszy w 2007 roku Usher ujawnił, że traktuje ojcostwo bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Wspominając o swoim synu, powiedział: ”Teraz reprezentuję to, czym on ma się stać w przyszłości”.
Reklama

8. Marc Anthony

© jlo / Instagram
53-letni gwiazdor pop był żonaty 3 razy i ma 6 dzieci, w tym 14-letnie bliźniaki z byłą żoną Jennifer Lopez. Marc utrzymuje bardzo bliskie relacje ze swoimi dziećmi. Kiedyś zamieścił w sieci te urocze słowa do swojej córki: „Nie wiem, gdzie ty się kończysz, a ja zaczynam, Emme”.

9. Arnold Schwarzenegger

© schwarzenegger / Instagram © patrickschwarzenegger / Instagram
Austriacko-amerykański aktor i były kulturysta ma 3 synów i 2 córki. Oficjalnie rozwiódł się z matką swoich 4 najstarszych dzieci w 2021 roku po 10 latach separacji. Gwiazdor wyraził swoją miłość do swoich dzieci, mówiąc: „Ojcostwo jest moją największą radością. Oglądanie wszystkich moich dzieci, które wyrastają na wspaniałych dorosłych, jest po prostu fantastyczne. Spędzanie z nimi czasu, wspólne treningi i odpowiadanie na ich pytania sprawia, że jestem przeszczęśliwy”.

Czy znacie innych sławnych ojców, którzy chętnie dzielą się swoimi rodzicielskimi przeżyciami? Dajcie znać w komentarzach!
Źródło: brightside.com

Udostępnij