9 sławnych tatusiów, którzy są mistrzami w byciu ojcem

-

9 sławnych tatusiów, którzy są mistrzami w byciu ojcem

Idole milionów za dnia i wzorowi tatusiowie w nocy. Niektóre gwiazdy idealnie zrównoważyły życie na ekranie i poza nim. Pomimo swoich napiętych harmonogramów ci ojcowie robią wszystko, aby spędzać wystarczająco dużo czasu ze swoimi dziećmi i rozpieszczać je swoją miłością.
W dzisiejszym artykule przedstawiamy kilku naszych ulubionych sławnych tatusiów, którzy potrafią działać wielozadaniowo.

1. Jared Padalecki

© jaredpadalecki / Instagram © jaredpadalecki / Instagram
Padalecki i jego żona mają 3 dzieci: Thomas – 8 lat, Austin – 7 lat i córka Odette, która ma 3 lata. Mimo że był zajęty graniem w serialu „Nie z tego świata” przez ostatnie 15 lat i niedawno rozpoczął nowy serial, Padalecki nadal znajduje czas dla swoich dzieci, nawet jeśli oznacza to, że musi wykonywać wiele zadań naraz.
Reklama

2. Jeff Goldblum

© jeffgoldblum / Instagram © jeffgoldblum / Instagram
Jeff Goldblum być może późno dołączył do klubu ojców, ale jest już profesjonalistą w kładzeniu dzieci spać o 19 przed odlotem na rozdanie nagród. Ma dwóch synów: Charliego Oceana i Rivera Joego.

3. Jensen Ackles

© jensenackles / Instagram © jensenackles / Instagram
Ten 42-letni aktor ma 3 dzieci o imionach Justice Jay Ackles, Zeppelin Bram Ackles i Arrow Rhodes Ackles. Poświęca czas na naukę swoich dzieci, wykonuje z nimi obowiązki domowe oraz gra i śpiewa z nimi, jak na wzorowego ojca przystało!

4. Ryan Phillippe

© ryanphillippe / Instagram © ryanphillippe / Instagram
Mimo że Ryan Phillippe i Reese Witherspoon rozstali się wiele lat temu, on niezmiennie kocha córkę Avę i syna Deacona. Była para dzieli się opieką nad dziećmi i wspólnie wychowuje je podczas wakacji.
Reklama

5. Ricky Martin

© ricky_martin / Instagram © ricky_martin / Instagram
Król latynoskiego popu ma ze swoim mężem Jwanem Yosefem 4 dzieci: córkę i 3 synów. Ujawnił, że pewnego razu, gdy jego syn zapytał, czy pochodzi z brzucha, muzyk odpowiedział mu, że był w jego sercu i nadal tam jest. Jego dzieci są jego ulubionymi krytykami i ojcostwo jest dla niego ważniejsze niż wszystko inne.

6. Jason Momoa

© prideofgypsies / Instagram © prideofgypsies / Instagram
Aquaman jest tatą dzieci o imionach Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa, Lola Iolani Momoa i ojczymem Zoë Kravitz. Pomimo tego, że jest zajęty, Momoa jest też trenerem personalnym dla swoich dzieci. Często zabiera je na deskorolkę na rampach, wspinaczkę ściankową, rzucanie siekierami i strzelanie z łuku. Nieustannie stara się być lepszym ojcem.
Reklama

7. Will Smith

© willsmith / Instagram © willsmith / Instagram
Idąc w ślady Smitha, jego dzieci: Trey, Jaden i Willow, zdobyły już całkiem spore grono fanów. Nie oznacza to jednak, że są traktowane w sposób szczególny. Aktor uważa, że dobre oceny to nie wszystko, i w pełni wspiera karierę swoich dzieci.

8. John Legend

© johnlegend / Instagram © johnlegend / Instagram
Amerykański piosenkarz i filantrop jest tatą córki Luny i syna Milesa. Nie tylko stale dzieli się zdjęciami podczas zabaw ze swoimi dziećmi, ale także zabiera je do pracy.

9. Dwayne Johnson

© therock / Instagram
Emerytowany zawodowy zapaśnik i aktor jest ukochanym tatą dla swoich córek: Simone, Jasmine Lii i Tiany, i często jest widywany, jak spędza z nimi czas. Jego najstarsza córka poszła w jego ślady, wchodząc w świat wrestlingu, a on bardzo ją w tym wspiera.
Jak uważacie, który sławny tata wygrałby nagrodę ojca roku? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!
Źródło: brightside.com

Udostępnij