Alicia Silverstone ujawnia, że nadal śpi ze swoim 11-letnim synem

-

Alicia Silverstone ujawnia, że nadal śpi ze swoim 11-letnim synem

Choć najpopularniejszą rolą Alicii Silverstone była jej kreacja Cher Horowitz, w którą wcieliła się w kultowym już filmie „Słodkie zmartwienia”, jej aktorski dorobek obejmuje znacznie więcej godnych uwagi występów. Nie każdy jednak ma świadomość, że oprócz posiadania imponującego portfolio zawodowego aktorka ma także inną pasję: to także zapalona weganka – na diecie pozbawionej produktów pochodzenia zwierzęcego jest już od 1998 roku! W życiu prywatnym spełnia się także jako mama Beara Blu, dziś już 11-letniego chłopca.
Silverstone chętnie opowiada o ich wspaniałej relacji, a także o swoich dosyć niebanalnych zasadach wychowawczych. W naszym artykule przedstawiamy Wam kilka szczegółów z ich wspólnego życia, które dla części społeczeństwa mogą wydawać się nieco kontrowersyjne.
Reklama

Silna więź od samego początku

© aliciasilverstone / Instagram © aliciasilverstone / Instagram

Aktorka jakiś czas temu wystąpiła jako gość Ellen Fisher w jej autorskim podkaście i podczas tej rozmowy zdradziła, że mimo 11 lat na karku jej syn wciąż śpi z nią każdej nocy. Jak wyjaśniła, dla niej jako matki najważniejsza jest miłość i natura, co jednak nie do końca jest rozumiane przez społeczeństwo. Według niej ludzie krytykują takie podejście, bo zwyczajnie się go boją – ma także świadomość, że mówiąc to, naraża się na hejt, ale kompletnie się tym nie przejmuje.

© face to face/FaceToFace/REPORTER/East News
Reklama

Alicia Silverstone uwielbia być mamą i pokazuje to na każdym kroku.

© TS, PacificCoastNews.com/EAST NEWS © TS, PacificCoastNews.com/EAST NEWS
Kontrowersje budzą także inne metody wychowawcze stosowane przez Alicię Silverstone. Aktorka przyznała, że podczas niemowlęcych lat karmiła Beara… przeżutym przez siebie jedzeniem. Zamieszczone w mediach społecznościowych zdjęcie z tego okresu opatrzyła podpisem: „Kiedy jem, on dosłownie czołga się przez pokój, aby zaatakować moją buzię”.

Weganizm od najmłodszych lat.

© Michael Hickey/Getty Images Entertainment / Getty Images
Reklama

Kobieta angażuje też swojego syna w działania mające na celu ochronę naturalnego środowiska, podając mu posiłki oparte wyłącznie na diecie roślinnej. Weganizm jest obecny w ich domu każdego dnia – aktorka przyznaje z dumą, że chłopiec wielokrotnie pomaga jej w gotowaniu. Cieszy się także, że świadomość Beara w tak ważnych tematach stale rośnie.

© Hahn Lionel/ABACA/EAST NEWS © aliciasilverstone / Instagram

Bear ma ogromny szacunek do swoich rodziców, którzy żyją w zgodzie mimo rozstania.

© aliciasilverstone / Instagram

Ojcem Beara jest amerykański muzyk Christopher Jarecki, z którym Alicia Silverstone w 2018 roku (po 13 wspólnych latach) wzięła rozwód. Rozstanie nie przeszkodziło im jednak w tym, aby oboje nadal w równym stopniu angażowali się w wychowanie swojego syna. Ten stan rzeczy cieszy aktorkę, która podkreśla, że wspólnie spędzany czas jest dla niej najwyższym priorytetem. Razem z synem często spaceruje, przygotowuje posiłki, uprawia jogę, a nawet – kolejna kontrowersja – zdarza im się wziąć wspólną kąpiel.

© aliciasilverstone / Instagram
Co sądzicie o metodach wychowawczych Alicii Silverstone? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!
Źródło: brightside.com

Udostępnij

Ostatnie posty