Córka Paula Walkera została odprowadzona do ołtarza przez aktora Vina Diesela – najlepszego przyjaciela jej zmarłego ojca

-

Córka Paula Walkera została odprowadzona do ołtarza przez aktora Vina Diesela – najlepszego przyjaciela jej zmarłego ojca

Seria filmów „Szybcy i wściekli” nie tylko przyniosła grającym w niej aktorom ogromną sławę i uwielbienie fanów, ale również przyjaźnie na całe życie, a nawet takie, które są silniejsze niż śmierć. Taka właśnie relacja łączyła odtwórców głównych ról, Vina Diesela i Paula Walkera. Drugi z aktorów w 2013 roku uległ tragicznemu wypadkowi, w którym stracił życie. Diesel po śmierci przyjaciela nadal z całego serca wspierał rodzinę Walkera, do tego stopnia, że zastąpił swojego zmarłego przyjaciela w niezwykle ważnej roli: pojawił się na ślubie córki Paula i odprowadził ją do ołtarza.
Przed Wami artykuł opowiadający o tej niezwykłej i wzruszającej historii, która dowodzi, że przyjaciele to rodzina, którą sami sobie wybieramy.

Córka Paula Walkera nie wyobrażała sobie, aby w jej wyjątkowym dniu zabrakło kogoś tak bliskiego jak Vin Diesel.

© meadowwalker/Instagram

© meadowwalker/Instagram
Córka Paula Walkera, Meadow, to dziś piękna 24-letnia modelka. Kobieta jakiś czas temu przyjęła oświadczyny swojego mężczyzny Louisa Thorntona-Allana i zaczęła przygotowania do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Wspaniała uroczystość zaślubin odbyła się na Dominikanie i była bardzo kameralnym wydarzeniem, w którym uczestniczyli wyłącznie najbliżsi pary. Wśród nich pojawił się nie tylko Vin Diesel, ale także jego dzieci, jak również aktorka Jordana Brewster, która partnerowała na ekranie obu aktorom.
Reklama

© jordanabrewster/Instagram

© meadowwalker/Instagram
Moment, w którym Meadow kroczyła do ołtarza pod rękę z Vinem Dieselem, był tak wyjątkowy dla panny młodej, że postanowiła podzielić się nim z rzeszą fanów obserwujących ją na Instagramie. Dzięki temu mogliśmy podziwiać nie tylko jej fantastyczną kreację, ale również wyjątkową relację Meadow z przyjacielem jej ojca.

Paul Walker zmarł, gdy jego córeczka miała zaledwie 15 lat.

© meadowwalker/Instagram
Od wypadku, w którym Paul Walker stracił życie, minęła już prawie dekada. Po latach jego córka postanowiła założyć fundację jego imienia, która zajmuje się działaniami na rzecz ochrony środowiska, a ściślej mówiąc, oceanów.
Reklama

Rodzina na zawsze.

© meadowwalker/Instagram

Fakt, że Vin Diesel po śmierci Paula Walkera wciąż jest obecny w życiu rodziny przyjaciela, jest czymś dogłębnie ujmującym. Nie tylko bowiem utrzymuje stały kontakt z Meadow, ale jest także jej ojcem chrzestnym i pierwszą osobą, do której dziewczyna dzwoni w Dzień Ojca. Dzieci Diesela są natomiast dla Meadow jak prawdziwe rodzeństwo.

© meadowwalker/Instagram

Przyjaźń obu aktorów okazała się silniejsza niż śmierć.

© Vin Diesel/Facebook
Przyjaźń Paula Walkera i Vina Diesela rozpoczęła się na planie filmów „Szybcy i wściekli” i stała się fantastyczną relacją, o której wielu może tylko pomarzyć. Diesel zdradził w wywiadzie, że wraz z Walkerem planowali wspólnie nakręcić aż 10 filmów z serii, ale niestety życie miało dla nich inny scenariusz. Ujawnił także, że jego urodzona w 2015 roku córka Paulina otrzymała swoje imię właśnie na cześć Walkera.
Tak silna i wieczna relacja aktorów wzrusza nas do głębi i zmusza do refleksji. A czy Wy macie w swoim życiu osoby, które są Wam bliskie jak rodzina, mimo że nie łączą Was więzy krwi? Podzielcie się swoimi historiami w komentarzach.
Źródło: brightside.com

Udostępnij

Ostatnie posty