Jacek z „Królowych Życia” zaszokował swoich fanów! Stracił sporo na wadze

-

Jacek z „Królowych Życia” zaszokował swoich fanów! Stracił sporo na wadze

Jacek Wójcik to ulubieniec widzów. Odkąd pojawił się w programie stacji TTV „Królowe życia”, wciąż zyskuje coraz to większą rzeszę fanów, których ujmuje swoim poczuciem humoru i niepowtarzalnym urokiem. Ostatnio Jacek przeszedł spektakularną metamorfozę, czym wzbudził niemałe poruszenie!

Reklama
Uwielbiamy reality-show – nieustająca popularność tego typu formatu w Polsce mówi sama za siebie. Jeśli dodać do tego ogromną dawkę śmiechu i charyzmatyczne postacie, program jest niemalże skazany na sukces. Właśnie tak było w przypadku „Królowych życia” – programu stacji TTV, który na przestrzeni lat zyskał sporą widownię. Oglądanie pełnego przepychu i luksusu życia bohaterów okazało się być fantastyczną rozrywką dla polskiej widowni. Jedną z głównych postaci jest Dagmara Kaźmierska, u boku której często pojawiają się jej najlepsi przyjaciele: Jacek i Edzia. Nic dziwnego zatem, że i oni siłą rzeczy zdobyli dużą popularność.
Dzięki „Królowym życia” Jacek Wójcik z zupełnie anonimowego mężczyzny stał się prawowitym członkiem świata show-biznesu. Kiedy pojawia się w programie, widzowie mogą mieć absolutną pewność, że za moment będą pękać ze śmiechu. Wraz ze swoją przyjaciółką, Dagmarą Kaźmierską, tworzą niezwykle barwny duet, a ich życiowe perypetie – zarówno w programie, jak i w Internecie – śledzą setki tysięcy widzów. Specyficzny styl i charakterystyczna postura mężczyzny stały się już jego znakiem rozpoznawczym. Kiedy więc wrzucił na swoje media społecznościowe najnowsze zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas, obserwatorzy byli w totalnym szoku.

Jacek z „Królowych życia” stracił mnóstwo kilogramów… i wygląda teraz jak inny człowiek!

Nadmierne kilogramy przypuszczalnie przeszkadzały Jackowi, bowiem w ostatnim czasie zdecydował się nieco bardziej zadbać o siebie. Dieta i ćwiczenia zrobiły swoje – spójrzcie tylko na aktualne zdjęcie Jacka. Cóż za metamorfoza!

Fani nie pozostali obojętni na przemianę Jacka – bohater „Królowych życia” wywołał niemałą sensację!

Internauci szybko zareagowali na nowe zdjęcia Jacka. Ich reakcje były w większości pozytywne – obserwatorzy docenili wysiłki swojego ulubieńca. W komentarzach można było przeczytać mnóstwo wypowiedzi pełnych zaskoczenia i szczerego zachwytu. Niektórzy doszli nawet do wniosku, że obecnie widoczna jest tylko „połowa Pana Jacka”!
Reklama
Dieta dietą, ale dzięki uważnemu śledzeniu „Królowych życia” doskonale wiemy, że Jacek lubi rozsądnie korzystać z życia. Nic dziwnego zatem, że w jego jadłospisie znalazło się także miejsce na weekendowy cheat meal. Celebryta pochwalił się na Instagramie golonką, a raczej tym, co z niej zostało – najwyraźniej posiłek wyjątkowo przypadł mu do gustu i zrobienie zdjęcia „przed” było niemożliwe!
Zdjęcie zostało podpisane: „Też czasem macie ochotę olać zdrowe jedzenie i zjeść pól kilo golonki?”.

Reklama

Doceniamy fakt, że Jacek pamięta o zachowaniu balansu i nie poddaje się zbyt restrykcyjnej diecie. Efekty jego dotychczasowych poczynań mówią bowiem same za siebie, a małe ustępstwo od czasu do czasu z pewnością nie zniweczy całego efektu. Trzymamy kciuki za dalszy spadek wagi Jacka… i trochę zazdrościmy dotychczasowego sukcesu!
Czy Waszym zdaniem utrata kilogramów u Jacka jest widoczna? Dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij