Fryzjer prezentuje zachwycające zdjęcia klientek, którym do twarzy w siwych włosach

-

Fryzjer prezentuje zachwycające zdjęcia klientek, którym do twarzy w siwych włosach

Z każdym rokiem stajemy się coraz bardziej świadomi przemijającego czasu (a przynajmniej robimy, co w naszej mocy, aby to zaakceptować). Miesiące zamieniają się w lata, lata w dekady, aż pewnego dnia, rozczesując włosy, natrafiamy na przerażające pasmo siwych włosów. Niektórzy z nas mogą cieszyć się naturalnym odcieniem aż do 50. roku życia, podczas gdy u innych siwe włosy pojawiają się już po dwudziestce. Ba, zdarzają się i tacy, którzy pierwsze siwe włosy znaleźli na głowie w wieku 16 lat!
Reklama
Bez względu na to, jak u Ciebie wygląda ilość siwych włosów w porównaniu do tych o naturalnym odcieniu, chyba wszyscy zgodzimy się, że pierwszy siwy włos nieco zmienia perspektywę. Żyjemy bowiem w kulturze, która uwielbia młodość, dlatego pierwszym odruchem często jest wówczas decyzja o pofarbowaniu włosów.

Choć nie ma w tym nic złego, pewien fryzjer postawił sobie za cel, by ludzie poczuli się lepiej ze swoimi naturalnie siwymi włosami. Jack Martin pracował z wieloma klientkami, które w związku z siwiejącymi włosami przeżywały kryzys wieku średniego, dlatego też pomógł zapoczątkować nowy, wspaniały trend!

Spójrzcie tylko na te piękne transformacje, których Jack dokonał u swoich klientek. Choć ich włosy są oczywiście zachwycające, najbardziej podoba nam się jednak wygląd kobiet na zdjęciach „po”. Widać bowiem, jak wiele pewności siebie zyskały po powrocie do swoich naturalnych siwych włosów. Nie zapominajmy też o dodatkowej korzyści, jaką jest fakt, że w przypadku srebrzystych odcieni nie trzeba martwić się o widoczność odrostów, a do tego co kilka tygodni płacić za farbowanie włosów! Mamy nadzieję, że poniższe zdjęcia zainspirują Was i udowodnią, że naturalne (i siwe) jest piękne.

Żegnajcie, wredne odrosty!

Oto wspaniały przykład osoby zmęczonej zabiegami koloryzacyjnymi, ale nie do końca pewnej, co zrobić z tym wyblakłym bałaganem, który pozostał na końcach. Jack pomógł jej cieszyć się pięknymi siwymi kosmykami!
Reklama

Spójrzcie tylko na ten uśmiech!

Jack mówi: „Ta wspaniała klientka przyjechała do mnie z Teksasu w poszukiwaniu srebrnego odcienia, który pasowałyby do jej odrostów”. Rzeczywiście, wygląda wspaniale, a jej uśmiech na zdjęciu „po” jest absolutnie promienny!

Zacznij życie w odcieniach soli i pieprzu!

Jake mówi: „Ta wspaniała klientka była bardzo zmęczona farbowaniem co 3 tygodnie, więc postanowiliśmy dopasować jej włosy do odrostów”. Naszym zdaniem wyszło idealnie! Z nową fryzurą paradoksalnie wygląda młodziej… A może to przez ten błysk w jej oczach, gdy się uśmiecha?
Reklama

Ujarzmij tę siwą grzywę!

Jack mówi: „Ta piękna klientka przyszła do mnie z włosami, które miały mnóstwo jasnych i ciemnych odcieni. Szukała popielatego koloru, który pasowałby do jej siwych odrostów, aby mogła przestać farbować włosy co 3-4 tygodnie”. Wow, jesteśmy pod wrażeniem! Zdjęcie „po” jest absolutnie niesamowite. O wiele bardziej podobają nam się jej naturalne siwe włosy, które niepotrzebnie próbowała ukryć pod blondem!

Grube srebrno-białe pasemka

Jack mówi: „Niektóre panie mają mocno przyprószone siwizną włosy tylko z przodu głowy, tak jak ta piękna klientka z Arizony. Tym razem „obramowałem” jej twarz srebrnymi pasmami, które wtopiły się w jej siwą linię włosów i w artystyczny sposób połączyły ją z długością włosów”. Można śmiało powiedzieć, że jest to nawet bardzo artystyczne… i bardzo profesjonalnie wykonane!

Strzyżenie i kolor: mistrzostwo!

Smutny, nieco zżółknięty blond oraz ciemniejsze odrosty, na których pierwsze siwe włosy wyglądają zdecydowanie niekorzystnie… U tej klientki Jack postanowił zastosować terapię szokową i zdecydował się na grube pojaśnienia, a wszystko to w pięknych srebrnych odcieniach. Jej włosy wyglądają teraz zupełnie inaczej… i zupełnie niesamowicie!
Reklama

Od matowych i połamanych po błyszczące i srebrzyste!

Jack mówi: „Nudny kolor uzyskany za pomocą drogeryjnej farby zmieniony na doskonałe platynowe srebro. Ta piękna klientka marzyła o zdrowych pasmach, srebrzystych odcieniach… i rzadszych wizytach u fryzjera”. Cóż, teraz nie tylko wygląda na zadowoloną z rezultatów, ale jej włosy są o wiele zdrowsze! Żegnajcie, suche włosy i rozdwojone końcówki. Czas na to, by cieszyć się życiem!

Siwe włosy: są. Radosny uśmiech: jest!

Jack mówi: „Ta piękna klientka przyszła do mnie z siwymi odrostami i zapragnęła, aby całość jej włosów była właśnie w tym odcieniu”. Chyba śmiało można założyć, że ta metamorfoza jest niezwykle udana. Spójrzcie tylko na ten zaraźliwy uśmiech na zdjęciu!
Jaka jest Wasza opinia na temat siwych włosów? Wybieracie naturę czy koloryzację? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!
Źródło:12tomatoes.com, instagram.com/jackmartincolorist

Udostępnij

Ostatnie posty