Mężczyzna z rdzeniowym zanikiem mięśni i zdrowa kobieta tworzą szczęśliwy związek, który wzbudził krytykę internautów

-

Mężczyzna z rdzeniowym zanikiem mięśni i zdrowa kobieta tworzą szczęśliwy związek, który wzbudził krytykę internautów

Osoby niepełnosprawne oprócz oczywistych ograniczeń fizycznych muszą wielokrotnie zmagać się także z innym dużym problemem: brakiem akceptacji społeczeństwa, nawet wówczas, kiedy pragną spełniać marzenia identyczne jak u zdrowych ludzi. Mowa na przykład o założeniu rodziny – niektórym wydaje się, że tego typu życiowe kroki są zarezerwowane tylko dla osób sprawnych fizycznie. Nic bardziej mylnego! Hannah i Shane Burcaw postanowili zawalczyć o swoje szczęście i chociaż dziś wielokrotnie muszą mierzyć się z niezrozumiałym hejtem, są szczęśliwi, zakochani i przekonani, że wybrali najlepszą ścieżkę z możliwych.
Historia miłości tej wyjątkowej pary to prawdziwe świadectwo tego, że głębokie uczucie jest w stanie pokonać absolutnie każdą barierę.
Reklama

Miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba.

© letouxftw / Reddit

© letouxftw / Reddit
Od urodzenia życie Shane’a naznaczone było wieloma trudnościami, bowiem został dotknięty rdzeniowym zanikiem mięśni. Już jako dwulatek musiał poruszać się na wózku inwalidzkim. Los jednak sprawił, że na jego drodze stanęła Hannah – para poznała się przez Internet i od 6 lat prowadzi szczęśliwe wspólne życie.
Reklama

Hannah i Shane nie ukrywają, że bywało bardzo ciężko.

© letouxftw / Reddit

© letouxftw / Reddit
Choć sami byli przekonani, że są sobie przeznaczeni, społeczeństwo nie chciało przyjąć tego do wiadomości. Nawet po tym, jak para wzięła ślub, nieżyczliwi wysyłali im straszliwe wiadomości potępiające ich życiowe wybory. Ba, część z hejterów była przekonana, że Hannah opiekuje się Shanem zawodowo, a jej miłość jest udawana z jakichś niezrozumiałych powodów. Małżeństwo jednak postanowiło wykorzystać tę sytuację do celów edukacyjnych – założyli kanał na YouTube, aby pokazać całemu światu, że wspólne życie osoby pełnosprawnej z niepełnosprawną jest nie tylko możliwe, ale także wartościowe i piękne.
Reklama

Dzięki upublicznieniu swojego związku pomogli wielu ludziom przejrzeć na oczy.

© letouxftw / Reddit

© letouxftw / Reddit
Ich kanał w serwisie YouTube zyskał nadspodziewaną popularność – niemal milion internautów zasubskrybowało go, aby być na bieżąco z losami tej rodziny. Niektórzy przyznali nawet, że pod wpływem ich filmików totalnie zmienili swój pogląd na ich małżeństwo, a swoje poprzednie opinie ze skruchą uznawali za wysoce krzywdzące.
Reklama

Najważniejsze jest dla nich wzajemne uczucie, które z roku na rok staje się coraz głębsze.

© letouxftw / Reddit

© letouxftw / Reddit

Nie znaczy to jednak, że ich życie jest słodkie i usłane różami – tak jak każda inna para, Shane’owi i Hannah zdarzają się kłotnie, jak sami przyznają, nawet niezwykle ostre. Każde z nich ma bowiem swoje zdanie, choć mężczyzna przyznaje, że bardzo często ulega swojej żonie, która potrafi postawić na swoim.

© letouxftw / Reddit
Żadne spięcia nie zmieniają jednak faktu, że Shane i Hannah są dla siebie stworzeni, a dom, który zbudowali, pełen jest ciepła i prawdziwej miłości. Shane przyznał nawet, że po raz pierwszy w życiu nie czuje się dla kogoś ciężarem, a żona daje mu największe wsparcie, jakie mógłby sobie wymarzyć.
Co sądzicie o tej wzruszającej historii miłosnej? Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach!
Źródło: brightside.com

Udostępnij

Ostatnie posty