Paweł Bodzianny z „Rolnik szuka żony” pokazał wyremontowane łazienki. Efekt końcowy robi wrażenie!

-

Paweł Bodzianny z „Rolnik szuka żony” pokazał wyremontowane łazienki. Efekt końcowy robi wrażenie!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to jedna z par, które znalazły miłość w programie TVP „Rolnik szuka żony”. Zakochani zaręczyli się i obecnie cieszą się kolejnym etapem wspólnego życia: remontem własnego gniazdka. Chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych – ostatnio mężczyzna zamieścił tam zdjęcia świeżo wyremontowanych łazienek.

Reklama
Program „Rolnik szuka żony” od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów – fakt, że dotychczas wyprodukowano aż osiem edycji, mówi sam za siebie! Jedną z par, która odnalazła szczęście dzięki telewizyjnemu show, są Paweł Bodzianny i Marta Paszkin. Para poznała się na planie siódmej edycji i wygląda na to, że była to najlepsza decyzja w ich życiu – dziś są już po zaręczynach i planują dalszą wspólną przyszłość. Ich aktualnym wyzwaniem był remont domu, którego efekty chętnie relacjonują w mediach. Jak dowiedzieliśmy się z Instagrama, przedsięwzięcie to powoli dobiega końca – dom potrzebuje już tylko ostatnich szlifów. Okazuje się, że zakochani mają wyjątkowo wyszukany gust – Paweł zamieścił na InstaStories kilka zdjęć łazienek, które z miejsca przypadły do gustu obserwatorom. Nic dziwnego, bowiem urządzono je w modnym industrialnym stylu, z ogromną dbałością o każdy detal.

Paweł z „Rolnik szuka żony” pochwalił się efektami remontu łazienek

Nowy rok dla Pawła Bodziannego i Marty Paszkin zaczął się wyśmienicie: egzotyczna podróż na Zanzibar i remont domu… to brzmi jak pasmo nieustających sukcesów! Rolnik uchylił rąbka tajemnicy na InstaStories, dzięki czemu mogliśmy przyjrzeć się, jak wyglądał efekt końcowy prac remontowych. Jest czego zazdrościć!
Reklama
Popularny na Instagramie format „Q&A” pozwolił fanom na zaspokojenie ciekawości – Paweł chętnie odpowiedział na kilka pytań od obserwatorów, w tym dotyczących aktualnego remontu domu. Pokazał także dwie łazienki, z których każda zaaranżowana została w innym klimacie. Pierwsza z nich to kwintesencja stylu loftowego: cegła na ścianach, wszechobecne drewno oraz czarna armatura. Już na pierwszy rzut oka widać, że para zadbała o to, aby każdy detal współgrał z całością – idziemy o zakład, że nawet szybki prysznic w takim otoczeniu będzie ogromną przyjemnością!

Kolejne pomieszczenie po remoncie, którego efekty dzięki uprzejmości Pawła mogliśmy podziwiać na InstaStories, to przestronna łazienka w jasnych odcieniach. W centrum uwagi znalazła się wolnostojąca wanna, która w połączeniu ze złotą armaturą zapewniła łazience iście królewski wystrój. Szczególną uwagę zwróciliśmy też na zdobioną umywalkę, której luksusowy design doskonale zrównoważono za pomocą drewnianego blatu i białych płytek.

Paweł Bodzianny pokazał także, jak wyglądał początkowy projekt jednej z łazienek, i zestawił go ze zdjęciem rzeczywistej odsłony pomieszczenia. Musimy przyznać, że praca została wykonana po mistrzowsku – gdyby nie przedmioty wewnątrz prysznica, mielibyśmy problem z rozróżnieniem, które ze zdjęć to wizualizacja!

Jak Wam się podobają nowoczesne łazienki w domu Pawła i Marty?

Udostępnij

Ostatnie posty