Te 42 zdjęcia podniosą Cię na duchu, jeśli czujesz się przygnębiony

Te 42 zdjęcia podniosą Cię na duchu, jeśli czujesz się przygnębiony

Dorosłość nie jest prosta i często wymaga od nas poświęcania mnóstwa energii na gaszenie kolejnych pożarów. Nic dziwnego, że niektórzy z nas czują się zaniepokojeni, zestresowani i po prostu… zmęczeni tym wszystkim, z czym muszą zmagać się na co dzień. Na szczęście życie nie jest tylko szare i bure! Pamiętajmy, że szerzenie pozytywnej energii jest dobre dla wszystkich, a myślenie, że ludzie są z natury samolubni, może być po prostu błędne. Robienie rzeczy dla innych jest kluczową częścią szczęśliwego życia. Ewoluowaliśmy, aby żyć w grupach, więc praca razem i robienie różnych rzeczy, aby pomóc sobie nawzajem, jest społecznym klejem, który trzyma nas razem.
Dziś chcielibyśmy nieco podnieść Was na duchu i pokazać Wam jasną stronę życia, więc przygotowaliśmy dla Was pewną poprawiającą humor galerię wyjątkowych zdjęć.

1. „Właśnie zakończyłem leczenie chemioterapią i pozostały mi tylko sterydy i radioterapia, a potem będę wolny od raka.”

Reklama

2. „Witaj, świecie, mam całe 15 minut!”

3. Mężczyzna karmiący kotka w metrze

4. Ten mężczyzna z Kolorado ponownie spotkał się ze swoim osłem Ennisem po tym, jak ogień przetoczył się przez jego miasto.

5. Plastyczna korekcja u chłopca z zespołem Crouzona. Zauważył znaczną poprawę w widzeniu i oddychaniu.

Reklama

6. „Dziś jest dzień, w którym ta mała pannica została moją córeczką.”

7. „Po niewidzeniu moich dziadków przez miesiące w końcu odkryli, jak działa Facetime. To była twarz mojego dziadka, kiedy mnie zobaczył.”

8. „Wszedłem do schroniska, żeby popatrzeć na psy, ale nie było tam ani jednego. Kiedy jednak ta mała dziewczynka mnie zobaczyła, zaczęła się dobijać do swojej klatki. Teraz mam nowego przyjaciela na zawsze!”

9. „Mój 93-letni pacjent z demencją namalował mojego kota. Nie mam kota, ale zaczynam się w nim zakochiwać…”

Reklama

10. „Jeśli mam 6 dzieci, uratuję wszystkie 6”. Supermama Emma Schols uratowała wszystkie swoje 6 dzieci z płonącego domu.

11. „Mój kuzyn łowił ryby w rzece w ten weekend i uratował tego jelenia, który był tak zmęczony, że zaczynał się topić.”

12. Wspaniały młody człowiek

13. Plastry w kolorze skóry dla każdego

14. „Jestem weterynarzem. Ten uroczy maluch zasnął na moich stopach, gdy rozmawiałem z jego opiekunami.”

15. „Poprosiłem tego przystojniaka o poślubienie mnie, a on powiedział TAK.”

Reklama

16. Autystyczny chłopiec, który nie lubi być dotykany, zaprzyjaźnia się z psem-pomocnikiem, a jego mama zalewa się łzami nadziei i radości.

17. Wszyscy powinniśmy starać się traktować siebie nawzajem tak, jak ten 8-latek traktuje ludzi.

18. Ten silny koleś, Ezra, przeżył zatrzymanie akcji serca.

19. Kapitan Suzy Garrett i jej córka Donna są pierwszą w historii parą matka-córka, która razem pilotuje komercyjny lot Skywest Airlines.

20. „Kupiłam mojemu szczeniakowi pasujące krzesło, żeby przestał kraść moje. Nie trzeba dodawać, że jest bardzo zadowolony.”

Reklama

21. „Moja mama szydełkuje i w tym roku przekazała 31 kocyków dla chorych dzieci.”

22. „Rok temu dostałem wyzwanie, aby w końcu dojść do wymarzonej formy. Dotrzymałem obietnicy i wygrałem zakład. Jestem z siebie dumny!”

23. „Ten uroczy nieznajomy jechał dwie godziny i użył swojego drona, aby odnaleźć naszą sunię, która zaginęła w lesie na 10 dni.”

24. „Mój mąż jest trzeźwy od 700 dni.”

25. „Moja 64-letnia matka powiedziała nam w Święto Dziękczynienia, że została przyjęta do programu doktoranckiego na uniwersytecie. Nigdy nie jest za późno, by robić to, co się chce.”

26. „Starszy pies mojej żony nie może się bawić z powodu zapalenia stawów, ale nasz szczeniak i tak go kocha.”

27. Warto szerzyć dobro!

28. „Uratowałem dziś kota na autostradzie, bez wahania zatrzymałem się natychmiast.”

Reklama

29. Społeczność Sikhów dostarcza setki posiłków kierowcom ciężarówek.

30. „Jakiś wspaniały człowiek karmiący bezpańskiego kota w mojej okolicy i trzymający nad nim parasol, ponieważ pada deszcz.”

31. Żółw Loggerhead uległ wypadkowi na łodzi, w wyniku którego stracił większość dolnej części dzioba. Naukowcy dali mu nowy, wydrukowany w 3D tytanowy dziób.

32. „Uratowałam ją tydzień temu i teraz uwielbia się przytulać. Odkąd ją mam, nie musiałam brać tabletek przeciwlękowych, bo jest największym wsparciem!”

33. Rodzinna chwila mimo Covid-19

34. „Nie pozwolono mi używać notatnika w pracy, więc zacząłem pisać moją książkę o znęcaniu się na wydrukowanych paragonach. W tym roku w końcu opublikowałem moją powieść.”

Reklama

35. „Mój dziadek skończył dzisiaj 64 lata. Dorastał w biedzie i nigdy nie miał przyjęcia urodzinowego. Dziś miał swoje pierwsze i widać szczęście w jego uśmiechu.”

36. Właściciel sklepu zmodyfikował swój strych, aby pomieścić swoje koty. Teraz jest pod stałą obserwacją.

37. Wolontariusze z całego świata ręcznie wykonują małe gniazda dla uratowanych ptaków i małych osieroconych ssaków dla ponad 500 międzynarodowych ośrodków ratowania i rehabilitacji dzikich zwierząt.

38. „W ten weekend wzięłyśmy, tzn. wzięliśmy ślub.”

39. „Grałem z tym kolesiem przez 15 lat i mam z nim kilka dobrych wspomnień. Zawsze marzył o PS5 i nie wiedział, że udało mi się spełnić jego marzenie.”

Reklama

40. „Podczas operacji nadgarstka chirurg naciął skórę wokół mojego tatuażu. Mógł się nie przejmować i przeciąć go na wylot. Całkiem fajne posunięcie.”

41. „Oto mój ulubiony kompan do romantycznych kolacji.”

42. „Czasami rzucam przez okno psie przysmaki dla psów moich sąsiadów. Oto, co widzę, kiedy wyglądam przez okno.”

Jakie macie sposoby na to, aby szybko poprawić sobie nastrój? Podzielcie się nimi w komentarzach!
Źródło: boredpanda.com