Zwierzę, które zauważysz jako pierwsze, wiele mówi o twojej osobowości

-

Zwierzę, które zauważysz jako pierwsze, wiele mówi o twojej osobowości

Nasza podświadomość jest niewiarygodna i wiele może powiedzieć o naszej osobowości – więcej niż prawdopodobnie sądzimy. Eksperci twierdzą, że nasz podświadomy umysł jest jak magazyn, który przechowuje wszystkie upodobania i niechęci, przekonania i lęki, wspomnienia i umiejętności, jest zbudowany ze wszystkiego, co widzieliśmy i czego doświadczyliśmy, nawet jeśli tego nie pamiętamy. Interesujące jest to, że bezpośrednio łączy się to z naszym świadomym zachowaniem – w tym przypadku oczy widzą pełen obraz, ale to mózg wybiera najpierw to, co osobiście nas dotyczy.
Lubicie testy osobowości i quizy? Mamy więc dla Was coś specjalnego! Pamiętajcie jednak, że to tylko zabawa, więc nie bierzcie jego wyników zbyt poważnie… chyba że trafią w dziesiątkę!
Reklama

Które zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze?

1. Koala

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli pierwszym zwierzęciem, jakie zobaczyłeś, była koala, to znaczy, że jesteś bardzo spokojny i lubisz przeżywać każdy dzień w swoim własnym tempie, bez względu na wszystko. Jesteś bardzo miłą, wrażliwą, troskliwą i rozważną osobą, a wszyscy Twoi przyjaciele wiedzą, że zawsze mogą na Ciebie liczyć. Nie przepadasz za dużymi imprezami. Spokojny czas przy dobrym filmie lub dobrej książce to Twój typ relaksującego wieczoru. Jesteś altruistą, lubisz pomagać innym i szczerze nie oczekujesz niczego w zamian.

2. Kot

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli jako pierwszego zauważyłeś kota, jesteś osobą, która nie lubi zbyt dużo mówić, a niektórzy mogą wręcz pomyśleć, że jesteś nieśmiały. Prawdziwym powodem jest jednak to, że wolisz obserwować z daleka i analizować to, co widzisz, zamiast być w samym środku akcji. Szczerze nie obchodzi Cię, co ludzie wokół myślą o Tobie, i wolałbyś, aby inni robili to samo w stosunku do Ciebie. Tworzysz własne zasady i trzymasz się ich. Jesteś niezależny i samowystarczalny.
Reklama

3. Świnia

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli jako pierwszą zobaczyłeś świnię, jesteś bardzo niezależny i najlepiej pracujesz, kiedy zostajesz sam. Masz bardzo bystry umysł, który działa nieprawdopodobnie szybko, dlatego po prostu nie masz czasu na tłumaczenie tego wszystkim. Twoja dbałość o drobne szczegóły, doskonała pamięć i wyjątkowe zdolności analityczne mogą sprawić, że będziesz bardzo skuteczny we wszystkim, co jest związane z każdym rodzajem śledztwa. Chociaż nie można nazwać Cię ekstrawertykiem, bardzo dobrze dogadujesz się z ludźmi.

4. Zebra

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś, jest zebra, to słowa: zabawny, wpływowy i charyzmatyczny odnoszą się do Ciebie. Jesteś bardzo aktywny i spontaniczny, masz zaraźliwą osobowość, a inni zawsze za Tobą podążają. Jesteś wspaniałym towarzystwem i gwarantujesz dobrą zabawę. Twoje umiejętności komunikacyjne są bezkonkurencyjne i mógłbyś zostać bardzo dobrym sprzedawcą. Nudzisz się, jeśli musisz robić w kółko to samo, w swoim życiu zawsze potrzebujesz nowych wyzwań. Mogą być to nowe wydarzenia lub ludzie, byleby każdy dzień przynosił coś innego.
Reklama

5. Słoń

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli słoń jest zwierzęciem, które zobaczyłeś jako pierwsze, to znaczy, że jesteś bardzo szczery i bardzo troszczysz się o wszystko wokół siebie. Jesteś lojalny, odpowiedzialny, a Twoja rodzina i przyjaciele zawsze mogą na Tobie polegać. Jeśli potrzebują pomocy, wiedzą, z kim mogą porozmawiać, a Ty zawsze znajdziesz sposób na znalezienie rozwiązania i załatwienie sprawy. Jesteś nie tylko dobrym słuchaczem, ale też niezrównaną pomocą w rozwiązywaniu problemów. Twoi bliscy są dla Ciebie zawsze najważniejsi – najlepiej czujesz się wtedy, kiedy ludzie wokół Ciebie czują się dobrze.

6. Lew

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli lew był pierwszym zwierzęciem, które zauważyłeś, jesteś urodzonym przywódcą. Wiesz, jak przekonać ludzi, aby podążali za Tobą w osiągnięciu wspólnego celu, ale masz tendencję do bycia dominującym i Twoja władza może być nieco przytłaczająca. Nie boisz się wyzwań, wręcz je lubisz, ponieważ dają Ci możliwość pokazania, na co Cię stać, i dzięki temu możesz poczuć się zwycięzcą. Lubisz konkurować i masz niezwykłe zdolności strategiczne.
Reklama

7. Żyrafa

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli żyrafa jest pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś, jesteś przede wszystkim duszą towarzystwa. Jesteś bardzo elastyczny, potrafisz dostosować się do każdej grupy i w mgnieniu oka stajesz się jej centrum. Uwielbiasz rozmawiać i praktycznie z każdym potrafisz prowadzić wciągającą konwersację. Choć wydaje Ci się, że nic nie jest w stanie Cię zasmucić, jesteś bardzo wrażliwy. Jesteś też lojalny wobec swoich przyjaciół i tego samego oczekujesz od nich. Nie lubisz rutyny i jest bardzo prawdopodobne, że często zmieniasz pracę lub hobby.

8. Kaczka

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli jako pierwszą zobaczyłeś kaczkę, jesteś stuprocentowym optymistą i nic nie jest w stanie Cię zdołować. Dla Ciebie szklanka nie jest ani w połowie pełna, ani w połowie pusta – jest zawsze przepełniona. Żyjesz chwilą, po prostu uwielbiasz ŻYĆ w pełnym tego słowa znaczeniu. Lubisz odkrywać nowe miejsca, uczyć się nowych umiejętności, a Twoja ciekawość nie ma granic.

9. Królik

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli królik jest pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś, jesteś bardzo kreatywny, pełen energii i po prostu zaraźliwie radosny. Gdziekolwiek pójdziesz, zawsze przynosisz uśmiech i radość – każdy chce być Twoim przyjacielem. Twoje niesamowite poczucie humoru sprawia, że natychmiast znajdujesz się w centrum uwagi, bez względu na to, czy jest to w pracy czy na imprezie. Niektórzy mogą uważać, że jesteś nieco płytki, ale jest to bardzo dalekie od prawdy. Jesteś bardzo troskliwy, empatyczny i lubisz, gdy ludzie się śmieją, ale czasami nawet Ty potrzebujesz przerwy.
Reklama

10. Sowa

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś, była sowa, jesteś osobą bardzo analityczną i głęboko myślącą, która woli pracować na własny rachunek. Lubisz spędzać czas w ciszy i nie czujesz się zbyt dobrze w sytuacjach towarzyskich. Lubisz mieć wszystko dobrze zorganizowane i uporządkowane, a każda chaotyczna sytuacja bardzo Cię drażni. Jesteś perfekcjonistą i czasami oczekujesz tego samego od innych. Pamiętaj jednak, że wszyscy jesteśmy doskonali w swojej niedoskonałości. Chociaż nie jesteś szczególnie towarzyski, ludzie lubią Twoje towarzystwo ze względu na Twoją niezwykłą inteligencję i poczucie humoru.

11. Niedźwiedź

© Shutterstock.com
© Depositphotos.com
Jeśli najpierw zauważyłeś niedźwiedzia, to znaczy, że jesteś bardzo logiczny, konserwatywny i tradycyjny, masz silny system wartości i zgodnie z nimi budujesz swoje życie. Jesteś cichy i spostrzegawczy, nie lubisz głośnego towarzystwa i ruchliwych miejsc, zawsze szukasz harmonii. Jesteś bardzo wrażliwy, rozważny i dyplomatyczny. Wierzysz w zasady i reguły, a spontaniczne decyzje zdecydowanie nie są w Twoim stylu. Jesteś pracowity, niezawodny i bardzo oddany. Jesteś maksymalistą, poważnie traktujesz słowo “deadline” i tego samego oczekujesz od innych.
Które zwierzę udało Ci się zobaczyć jako pierwsze? Czy jego opis zgadza się z rzeczywistością? Opowiedz nam o tym w komentarzach!

Udostępnij